رسانه‌های آمریکایی زمان معرفی این خودرو جذاب و آینده‌نگرانه را ۱۵ ژانویه ۲۰۱۸ اعلام کرده‌اند. لازم به توضیح است که این خودرو با الهام از مفهوم اینسپریشن کیو ۸۰ ساخته شده است.

    لوکس و جذاب مثل کیو 80

    ایرسا| رونمایی اینفنیتی از سدانی جدید در اوتو دیترویت ۲۰۱۷ خبرساز شده است. شاخه لوکس‌ساز برند نیسان که در بازار آمریکا سالانه بالغ بر ۱۸۰ هزار دستگاه خودرو می‌فروشد اخیرا با انتشار تیزری از قصد خود برای رونمایی از یک سدان جدید شهری پرده برداشته که ظاهری اسپورت دارد و قرار است در قامت مدل پرچم‌دار و اصلی شرکت وارد بازارهای جهانی شود. اینفینیتی از سال ۲۰۰۶ که مدل کیو ۴۵ را از خط تولید خارج کرد با خلا عرضه سدانی فول‌سایز و لوکس مواجه بوده ازینرو خبر می‌رسد محصول تازه این برند احتمالا تا اواسط سال ۲۰۱۹ با نام کیو ۸۰ راهی نمایندگی‌های فروش شود.

    لوکس و جذاب مثل کیو 80
    به گزارش ایرسا، کریم حبیب مدیر طراحی برند اینفنیتی اعلام کرده خودروی تازه این شرکت معماری ساخت سدان را وارد عصر جدیدی می‌کند که در عین وزن کمتر استحکام بالاتری داشته و زیبایی دو چندانی دارد. حبیب گفته است: «در واقع ما در این خودرو قادر به تولید یک سدان با فرم سیال بدنه شده‌ایم که در آن خطوط زنده و پویا به جریان افتاده و بدنه‌ای غنی از مفهوم را روبروی ما مجسم می‌کند. در عین حال کابین جادار است و فرم کلی خودرو تهاجمی و اسپورت به نظر می‌رسد تا اینفینیتی موفق شود سدانی اسپورت لوکس را به خریدارانش ارائه کند.» رسانه‌های آمریکایی زمان معرفی این خودرو جذاب و آینده‌نگرانه را ۱۵ ژانویه ۲۰۱۸ اعلام کرده‌اند. لازم به توضیح است که این خودرو با الهام از مفهوم اینسپریشن کیو ۸۰ ساخته شده است.

     

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت شرکت ایرسا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس