با اعتماد به نفس به هر چه خواسته ام رسیده ام.

  بیوگرافی سحر آربین به همراه عکس های اینستاگرام

  سحر آربین که سابقه فعالیتی کوتاه در تئاتر و سینما دارد و برای اولین بار با ایفای نقش مریم در مجموعه طنز «اولین انتخاب» به بینندگان تلویزیون معرفی شد. از جمله چهره هایی است که آتیه ای خوب برایش پیش بینی می شود. با ایرسا همراه باشید تا گفتگوی کوتاهی که با سحر آربین انجام داده ایم را تقدیم تان کنیم.

  سحر آربین در یک نگاه

  متولد: ۱۳۶۲ در تهران
  تحصیلات: کاردانی معماری از دانشگاه علمی کاربردی تهران، مجرد

  کارنامه هنری

  تئاتر: سلامان و ابسال و…
  سینما: شارلاتان، راه بهشت و بازی در دو تله فیلم
  تلویزیون: مجموعه «اولین انتخاب»

  2 - بیوگرافی سحر آربین به همراه عکس های اینستاگرام

  سحر آربین: من به مریم شخصیت دادم

  در مجموعه «اولین انتخاب» من نقش مریم، دختر کوچک خانواده دکتر محسنی را بازی می کنم. چون در گذشته با کارگردان مجموعه مهدی صباغ زاده همکاری کرده بودم. به انتخاب او و با موافقت تهیه کننده برای این کار انتخاب شدم. در فیلمنامه خیلی به شخصیت مریم نپرداخته بود و من شخصیت مریم را آدم ساده لوحی می دیدم که در مسیر جریان هایی قرار می گیرد و به طور جدی تصمیم می گیرد مسیر زندگی اش را تغییر دهد. شیطنت های خاص و رک بودن را من به شخصیت مریم اضافه کردم و به قول معروف من به مریم شخصیت دادم.

  مهدی صباغ زاده کارگردانی است خوش اخلاق و مهربان که به حرفه خود تسلط دارد. سر صحنه به بازیگران کمک می کند و به آنها انرژی مثبت می دهد، به نظر بازیگران احترام می گذارد. به عنوان مثال زمان تمرین، با دقت دیدگاه های بازیگران را می شنید و اگر بازیگرانی که قبلاً در ژانر طنز فعالیت کرده بودند مثل اکبر عبدی، مریم امیرجلالی، شهره لرستانی و… ایده هایی می دادند، از آنها استقبال می کرد و مقابل دوربین بازیگر را آزاد می گذاشت تا کار خودش را انجام بدهد به شرطی که کار به لودگی کشیده نشود.

  1 - بیوگرافی سحر آربین به همراه عکس های اینستاگرام

  سحر آربین: خوشحالم که مردم مرا می شناسند

  اولین تجربه ام در کار تلویزیونی، خوشبختانه تجربه ای خوشایند بود و خوشحالم از اینکه مردم با مجموعه ارتباط برقرار کردند. وقتی در کوچه و خیابان می بینم مردم مرا می شناسند، خیلی خوشحال می شوم و همین ابراز لطف ها موجب می شود کارم را با انگیزه و علاقه بیشتری ادامه بدهم. از نظر من، کسی که می خواهد در حرفه بازیگری فعالیت کند، باید تحصیلات داشته باشد، زیاد کتاب بخواند. قابلیت های خاص خودش را داشته باشد و درباره هر چیزی که مربوط به هنر می شود، از جمله موسیقی، نقاشی، ورزش و… اطلاع داشته باشد، فیلم و تئاتر زیاد ببیند و وقتی نقشی را به او محول می کنند، تمام انرژی و توان خود را روی نقش متمرکز کند.

  3 - بیوگرافی سحر آربین به همراه عکس های اینستاگرام

  سحر آربین: با درآمد بازیگری می توان امرار معاش کرد

  یکی از دلایلی که موجب شده عده زیادی از جوانان علاقمند به فعالیت در عرصه بازیگری باشند این است که بازیگری موجب شهرت می شود و مردم به کسی که از طریق بازیگری به شهرت رسیده اهمیت می دهند، اما من خودم به این دلیل بازیگر نشدم. من دوست داشتم جای شخصیت های مختلف بازی کنم، گریه کردن و خندیدن از کودکی در وجود من بود.

  خیلی ها از من می پرسند که از طریق بازیگری می شود امرار معاش کرد یا خیر؟ که در جواب باید بگویم بله، بازیگرانی هستند که برای بازی در یک فیلم یا سریال دستمزد زیادی می گیرند، اما فعالیت در عرصه بازیگری برای بانوان راحت تر است چون مردان سرپرست خانواده هستند و اگر بخواهند فقط از طریق بازیگری امرار معاش کنند چنانچه پیشنهاد کار نداشته باشند با مشکلات مالی مواجه می شوند به همین دلیل معتقدم این حرفه برای بانوان راحت تر است. البته ناگفته نماند بعضی از بازیگران مرد برای اینکه از نظر مالی دچار مشکل نشوند در کنار بازیگری کار دیگری هم انجام می دهند تا بتوانند چرخ زندگی را بچرخانند.

  4 - بیوگرافی سحر آربین به همراه عکس های اینستاگرام

  سحر آربین: انتخاب برایم خیلی مهم است

  انتخاب در زندگی برای من خیلی مهم است. حتی در انتخاب لباس هم سعی می کنم بهترین نوع لباس را انتخاب کنم البته بازی من در مجموعه «اولین انتخاب» به انتخاب کارگردان مجموعه مهدی صباغ زاده بود که مرا از قبل می شناخت و شاید یکی از معیارهایش برای انتخاب بازیگر نقش مریم به این خاطر بود که من از نظر چهره شباهت به خانم اسکندری دارم. من از کودکی به بازیگری علاقمند بودم و زمانی هم که به مدرسه می رفتم دوستانم را دور خود جمع کرده و برایشان نمایش اجرا می کردم، یا شعر می خواندم. در خانه هم مقابل آینه می ایستادم و حرف می زدم و همیشه دلم می خواست در عرصه بازیگری فعالیت کنم.

  تصمیم هم داشتم از طریق دانشگاه وارد عرصه بازیگری شوم، اما وقتی با یکی از دوستانم مشورت کردم او گفت که از طریق کلاس های آزاد بازیگری زنده یاد حمید سمندریان هم می توانم رموز بازیگری را بیاموزم و چون به معماری و نقاشی هم علاقه داشتم تصمیم گرفتم از طریق دانشگاه در رشته معماری و نقاشی تحصیل کنم و بازیگری را از طریق حضور در کلاس های آزاد بازیگری بیاموزم.

   

  5 - بیوگرافی سحر آربین به همراه عکس های اینستاگرام

  سحر آربین: بازی در ژانر کمدی را دوست دارم

  زندگی سخت است و هر آدمی با توجه به شرایط و موقعیت خاص خود زندگی می کند. از این رو من به عنوان بازیگر هر آدمی را که در کوچه، خیابان می بینم، به افکار، لحن صدا، پوشش و ظاهرش دقیق می شوم و سعی می کنم چیزی از اعمال و رفتار او بگیرم. این امر بر بازیگری من تاثیر دارد، چون ممکن است روزی ناچار شوم در قالب آن شخصیت بازی کنم.

  بازی در ژانر کمدی را دوست دارم به خاطر اینکه کمدی خیلی خاص و دلنشین است و بازیگر باید قابلیت هایی داشته باشد تا بتواند در ژانر کمدی فعالیت کند. البته، به بازی در ژانر درام هم علاقه دارم و به غیر از مجموعه «اولین انتخاب»، در کارهایی که بازی کرده ام نقش منفی هم داشته ام و فکر می کنم گریمی که روی صورتم انجام می شود به نقش منفی خیلی نزدیکتر است.

   

  6 - بیوگرافی سحر آربین به همراه عکس های اینستاگرام

  سحر آربین: دلم می خواهد به همه آرزوهایم برسم

  من، چون اعتماد به نفس بالایی دارم، تا حالا به هر چیزی که اراده کرده ام، رسیده ام و از این جهت آینده ام را در عرصه بازیگری بسیار روشن و درخشان می دانم. من همیشه خودم را در حالی می بینم که میان ابراز احساسات تماشاچیان در حال دریافت جایزه بهترین بازیگر زن هستم و نگفته نگذارم صفات اخلاقی مرا باید از دوستانی بپرسید که با من معاشرت دارند، اما در کل آدمی درون گرا و مهربان هستم، که دلم می خواهد به تمام آرزوهایم به اوج رسیدن در عرصه بازیگری و ثروتمند شدن برسم و در ضمن، همیشه هم کنار خانواده باشم. خیلی دوست دارم با کارگردان هایی مثل حمید نعمت الله، عبدالرضا کاهانی، اصغر فرهادی، مازیار میری و… همکاری کنم.

   

  7 - بیوگرافی سحر آربین به همراه عکس های اینستاگرام

  سحر آربین: کار کردن با پیشکسوت ها یک امتیاز است

  پیام مجموعه «اولین انتخاب» این است که با مسئله ازدواج خیلی جدی تر برخورد شود و خیلی کارها را نباید بدون شناخت از خانواده طرف مقابل انجام داد. همچنین نباید زیاد به آدم های ناشناس اعتماد کرد. کار کردن در این پروژه و کنار پیشکسوتان و بازیگران خوب برای من یک امتیاز مثبت و ارزشمند بود. هنگام کار انرژی خیلی خوبی از آنها به خصوص از شهره لرستانی می گرفتم. خارج از فضای کار هم ارتباط خوبی با شهره لرستانی داشتم و ارتباط گرم ما موجب شد صحنه هایی که مقابل هم قرار می گرفتیم، خیلی بهتر، گرم تر و شیرین تر شود.

  در سکانسی که قرار بود مقابل اکبر عبدی بازی کنم، به او گفتم؛ من استرس دارم و نمی دانم در مقابل شما باید چگونه بازی کنم و با توجه به اینکه او خیلی چیزها را فی البداهه می گفت، بازی در مقابل او برایم کمی سخت، اما تجربه ای ارزشمند بود.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت شرکت ایرسا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس