نمایندگی پژو در کشور استرالیا فراخوانی برای مدل جدید خود یعنی پژو ۳۰۰۸ صادر کرده است این فراخوان به دلیل احتمال نشست سوخت است که می تواند بسیار خطرناک باشد.به نظر می رسد به دلیل اصطکاک بین مخزن سوخت و لوله انتقال دهنده احتمال نشت سوخت وجود دارد و این نشتی می تواند سبب آتش گرفتن پژو ۳۰۰۸ شود. خودرو های فروخته شده از تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۱۶ تا ۲۱ جولای ۲۰۱۷ شامل این طرح هستند و به نظر می رسد بیش از ۴۰۰ دستگاه پژو ۳۰۰۸ شامل این فراخوان شوند. باید دید که آیا مشکلات ۳۰۰۸ ادامه دار خواهد بود یا به همین یک فراخوان ختم خواهد شد.

    فراخوان گسترده پژو 3008

    پژو امید بسیار زیادی به مدل های جدید خود همچون ۳۰۰۸ دارد و این برند کهنه کار توانسته با این محصولات جان تازه ای بگیرد به طوری که پژو ۳۰۰۸ در سال ۲۰۱۷ میلادی به عنوان خودروی سال اروپا انتخاب شده است.در حال حاضر پژو ۳۰۰۸ به صورت محور متحرک جلو عرضه می شود و از موتور ۴ سیلندر توربوشارژ شده ۱۶۲ اسب بخاری به همراه گشتاور ۲۴۰ نیوتن متری بهره می برد.

    جعبه دنده این خودرو نیز از نوع ۶ سرعته اتوماتیک است و جز اولین محصولات پژو به شمار می رود که به سیستم کمک رانندگی مجهز شده است و از سطح تجهیزات بسیار کاملی برخوردار است و نقطه ضعف خاصی را باقی نمی گذارند.به همین دلیل این خودرو پتانسیل این را دارد که تبدیل به رقیبی جدی برای SUV های آلمانی شود که این مورد را با توجه به این که در لیست ۱۰ خودروی برگزیده سال از نگاه دیجیاتو در بخش بهترین شاسی بلند سایز متوسط ثابت کرده است.

    نکته جالب تر آنکه با توجه به خبرهای غیر رسمی، ایکاپ قصد دارد پس از عرضه پژو ۲۰۰۸، پژو ۳۰۱ و پژو ۵۰۸، مدل ۳۰۰۸ را نیز به عنوان پرچمدار خود راهی بازار ایران کند، البته برخلاف دو مدل ۳۰۱ و ۲۰۰۸، کراس اوور پژو ۳۰۰۸ به صورت واردتی خواهد بود و به احتمال فراوان در محدوده قیمتی ۲۵۰ میلیون تومان عرضه می شود.

    منبع: دیجیاتو

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت شرکت ایرسا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس