تویوتا راو۴، نیسان روگ (ایکس تریل) و تویوتا کمری هم با ۴۰۷، ۴۰۳ و ۳۸۷ هزار دستگاه در رتبه‌های چهارم تا ششم قرار دارند. سه مدل هوندای سی‌آر-وی، سیویک و آکورد هم با فروش مشابه ۳۷۸ ، ۳۷۷ و ۳۳۲ هزار دستگاه در رده هفتم وهشتم و نهم قرار دارند.

    ایرسا|لیست اتومبیل‌های پرفروش سال ۲۰۱۷ رسما اعلام شد و همه با ۲۰خودروی برتر این حوزه آشنا شدند. وب‌سایت آمریکایی موتور۱ به ریز جزئیات، میزان فروش این ۲۰ خودرو در بازار آمریکا را منتشر کرده که در ادامه می‌توانید با آنها آشنا شوید با این توضیح که از ده خودروی پرفروش اول ۷ تا ژاپنی هستند و به این ترتیب بازی بزرگ را در خانه حریف برده‌اند.

    لیست خودروهای پرفروش 2017

    به گزارش ایرسا، رتبه نخست به فورد اف ۱۵۰ رسیده است که ۵۸۵ هزار دستگاه فروش داشته است. شورولت سیلورادو نیز با ۵۹۸ هزار دستگاه فروش در رتبه دوم جا خوش کرده است. دوج رام وانت نیز دقیقا ۵۰۰ هزار دستگاه فروش داشته و رتبه سوم را به خود اختصاص داده است. تویوتا راو۴، نیسان روگ (ایکس تریل) و تویوتا کمری هم با ۴۰۷، ۴۰۳ و ۳۸۷ هزار دستگاه در رتبه‌های چهارم تا ششم قرار دارند. سه مدل هوندای سی‌آر-وی، سیویک و آکورد هم با فروش مشابه ۳۷۸ ، ۳۷۷ و ۳۳۲ هزار دستگاه در رده هفتم وهشتم و نهم قرار دارند. رتبه دهم نیز با افتخار به  تویوتا کورولا رسیده است که علیرغم تولید ۱٫۱ میلیون دستگاه در سرتاسر جهان، در آمریکا تنها ۳۲۹ هزار دستگاه فروش داشته است.

    لیست خودروهای پرفروش 2017

    اما رتبه یازدهم جدول به محصولی از فورد اختصاص دارد جایی که شاسی‌بلند اسکیپ توانسته با فروش ۳۰۸ هزار دستگاه آن را به دست آورد. رتبه دوازدهم تا پانزدهم هم به ترتیب به شورولت اکویناکس، نیسان آلتیما، جیپ گرند چروکی و فورد اکسپلورر رسیده است. در رده شانزدهم تا بیستم هم خودروهای نیسان سنترا، جمس سیرا، تویوتا هایلندر، فورد فیوژن و هیوندای الانترا قرار دارند.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت شرکت ایرسا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس