گفته می‌شود کلیو در نسل جدید دیگر از موتور دیزلی استفاده نخواهد کرد، در عین حال موتورهای هیبریدی جایگزین پیشرانه‌های قبلی خواهد شد. به کارگیری گسترده آلیاژ آلومینیوم در ساختار شاسی و بدنه کلیو ۲۰۱۹ باعث می ‌شود تا به کمک موتورهای کوچک این خودرو بتواند هندلینگ مناسبی را به خریدارانش ارائه کند.

  ایرسا| رنو کیلو به عنوان یک هاچ‌بک بسیار پرفروش و محبوب در بازار اروپا از جایگاهی حیاتی در سبد محصولات رنو برخوردار است و لوزی فرانسوی عمده طرح‌های مهم و فناوری‌های نوینش را در هر نسلف ابتدا روی مدل کلیو به بازار ارائه می‌کند. در این راستا گویا قرار است مدل ۲۰۱۹ رنو کلیو با الهام از کانسپت رنو سیمبیوز ۲ طراحی شده و به تکنولوژی رانندگی خودکار، یک زبان طراحی جدید و انبوهی از امکانات نوین مجهز گردد. در عین حال نسل جدید کلیو روی پلتفرم نوین رنو –نیسان با نام سی‌ام‌اف (CMF) تولید خواهد شد.

  یک رنوی جدید در راه است

  به گزارش ایرسا، یکی از مهم‌ترین تغییرات کلیو جدید که قرار است نسخه اولیه  آن در نمایشگاه اتومبیل پاریس ۲۰۱۸ رونمایی شود، وزن کمتر بدنه است تا به لطف موتورهای تی‌سی‌ای کوچک و قدرتمد رنو، این هاچ‌بک کوچک توان رقابت با سوپرمینی‌های محبوی نظیر فولکس‌واگن پولو، فورد فیستا، پژو ۲۰۸ و اوپل کورسا را به دست آورد. طبق آنچه مجله اتواکسپرس انگلستان گزارش داده کلیوی جدید قرار است بعد از نمایش در پاریس، تا انتهای سال روی خط تولید رفته و راهی بازارهای اروپایی شود.

  یک رنوی جدید در راه است

  گفته می‌شود کلیو در نسل جدید دیگر از موتور دیزلی استفاده نخواهد کرد، در عین حال موتورهای هیبریدی جایگزین پیشرانه‌های قبلی خواهد شد. به کارگیری گسترده آلیاژ آلومینیوم در ساختار شاسی و بدنه کلیو ۲۰۱۹ باعث می ‌شود تا به کمک موتورهای کوچک این خودرو بتواند هندلینگ مناسبی را به خریدارانش ارائه کند. اینجا می‌توانید آلبوم تصاویر نمونه کانسپت کلیو را ببینید که چیزی ورای تصور ما از خودروهای امروزی است.

   

   

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت شرکت ایرسا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس