در یک بازار رقابتی، عرضه کننده برای اینکه بتواند خودروی خود را به فروش برساند دست به چنین کاهش قیمت ها و ارائه تخفیف های گوناگون می زند! حال این موضوع را با افزایش قیمت‌های گاه ساعتی خودروسازان داخلی مقایسه کنید که هیچ دلیلی را نیز برای افزایش بهای محصولات خود اعلام نمی کنند.

  تنها چند ماه از فروش فولکس‌واگن تیگوان بازطراحی شده در آمریکا می‌گذرد اما این خودروساز آلمانی به منظور رقابت بهتر در این کلاس بهای شاسی‌بلند خود را کاهش داده است. وبسایت آمریکایی اتوموتیو نیوز گزارش داده که فولکس‌واگن به نمایندگی‌های خود اعلام کرده بهای مدل پایه تیگوان S با کاهش ۶۰۰ دلاری به ۲۵۴۹۵ دلار رسیده است؛ اما مدل SE کاهش بهای بیشتری داشته به گونه‌ای که قیمت پایه این خودرو با کاهش ۲۱۸۰ دلاری به ۲۷۶۵۰ دلار رسیده است. به همین منوال مدل لوکس‌تر تیگوان SEL بهای آغازین ۳۱۹۹۰ دلاری دارد که کاهش ۱۴۶۰ دلاری نسبت به گذشته را نشان می‌دهد؛ اما بهای مدل پرچم‌دار تیگوان SEL پریمیوم بدون تغییر همان ۳۷۱۵۰ دلار باقی مانده است.

  کاهش قیمت فولکس‌واگن تیگوان در جهان

  گفته شده این تغییر قیمت برای خریداران قبلی نیز اعتبار دارد یعنی مشتریانی که قبلاً خرید کرده‌اند هم‌اکنون نیز می‌توانند از این تخفیف قیمت بهره‌مند باشند. به نظر نمی‌رسد هیچ تغییر دیگری جدای از کاهش قیمت تیگوان رخ داده باشد اما وب‌سایت فولکس‌واگن پیشنهاد می‌کند مدل‌هایی که تغییر قیمت را تجربه کرده‌اند تیگوان ۲۰۱۸٫۵ خوانده خواهند شد. این کراس اوور دارای پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو با قدرت ۱۸۴ اسب بخار و گشتاور ۲۹۹ نیوتون متر می‌باشد.

  کاهش قیمت فولکس‌واگن تیگوان در جهان

  پیشرانه یاد شده به یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک متصل شده و با پرداخت ۱۳۰۰ دلار می‌توان سیستم چهار چرخ محرک سفارشی را نیز به دست آورد. در یک بازار رقابتی، عرضه کننده برای اینکه بتواند خودروی خود را به فروش برساند دست به چنین کاهش قیمت ها و ارائه تخفیف های گوناگون می زند! حال این موضوع را با افزایش قیمت‌های گاه ساعتی خودروسازان داخلی مقایسه کنید که هیچ دلیلی را نیز برای افزایش بهای محصولات خود اعلام نمی کنند.

   

  منبع : پدال

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت شرکت ایرسا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس