راگد ایکس به عنوان سری پیشرو این مجموعه ضمن داشتن برچسب مخصوص در جای‌جای بدنه از جلوپنجره مشبک و توری به همراه محافظ مشکی فولادی و ضدزنگ صندوق بار، رینگ و لاستیک اسپورت، زیرسپر فولادی مزین به آرم تویوتا، سپرهای آفرودی و نیز هواکش کناری سود می‌برد.

  ایرسا|تویوتا به عنوان یکی از سه خودروساز بزرگ جهان، در زمینه فروش خودروهای وانت پیکاپ حرف اول را در آسیا می‌زند و علاوه بر خودروی تاندرا، با وانت هایلوکس اغلب بازارهای مهم این قاره را فتح کرده است. در واقع بازارهای آسیایی یکی از مهمترین مناطق در زمینه فروش تویوتا هایلوکس بوده و سازنده ژاپنی با عنایت به این موضوع، یک سری اختصاصی از این خودرو را برای فروش در آسیااقیانوسیه تولید کرده که نام کلی آنها سری «راگ» است.

  هایلوکس در لباسی جدید
  به گزارش ایرسا، این سری که علاوه بر آخرین تغییرات هایلوکس فیس‌لیفت ۲۰۱۸، از برخی ادوات اضافه و فرم متفاوت جلوپنجره برخوردار است، در سه گونه راگ (Rogue)، راگد (Rugged)، راگد ایکس (Rugged X) قرار است ابتدا به دست خریداران استرالیایی برسد و سپس به سایر بازارهای آسیایی صادر شود. گفته می‌شود زمان تحویل این خودروها ابتدای تابستان ۲۰۱۸ است.

   

  تویوتا راجع به این ۳ مدل و تفاوت‌های آنها با هم توضیحات جالبی داده است. راگد ایکس به عنوان سری پیشرو این مجموعه ضمن داشتن برچسب مخصوص در جای‌جای بدنه از جلوپنجره مشبک و توری به همراه محافظ مشکی فولادی و ضدزنگ صندوق بار، رینگ و لاستیک اسپورت، زیرسپر فولادی مزین به آرم تویوتا، سپرهای آفرودی و نیز هواکش کناری سود می‌برد. در عین حال سری راگد هم با داشتن جلوپنجره متفاوت و مشکی، محافظ تیره فولادی و ضدزنگ برای جلوپنجره و رینگ و لاستیک اسپورت خودرویی بسیار جذاب است. سری راگ نیز که مدل پایه خودرو هایلوکس ۲۰۱۸ است، با داشتن رینگ و لاستیک اسپورت، جلوپنجره مشکی و فرمی جذاب یک وانت سبک ایده آل برای خریداران آسیایی است. اینجا می‌توانید تصاویر این خودروهای جذاب را ببینید.

   

   

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت شرکت ایرسا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس