آوالون ۲۰۱۹ قرار است در کارخانه تویوتا در ایالت کنتاکی مونتاژ گردد در حالی که علاوه بر امکانات لوکس، تجهیزات ارتباطی و آپشن‌های ایمنی به رینگ و لاستیک ۱۷ تا ۱۹ اینچی، موتور ۶سیلندر قدرتمند و ۱۰ کیسه هوای ایمنی هم مجهز است.

    ایرسا| جدیدترین محصول از پلتفرم جدید و جهانی تویوتا با نام تی‌ان‌جی‌ای (TNGA) سدان کشیده و اسپورت لوکس آوالون است که جایگاهی ویژه در سبد محصولات تویوتا داشته و به عنوان رقیب مستقیم لینکلن کانتیننتال، هیوندای آزرا، اینفینیتی کیو۵۰ و  آکورا آرال‌ایکس تلاش دارد بالاترین سهم از این بخش بازار را عاید بزرگترین خودروساز آسیا کند. آوالون حاصل ذهنیت خلاق مهندسان تکنیکال‌سنتر این برند در سالین، شهری در میشیگان آمریکا (TMNA R&D) است که از فرم کاملا جدیدی در شیوه طراحی و مهندسی برخوردار است.

    به گزارش ایرسا، سدان کشیده تویوتا که در ۲ گونه مختلف به لحاظ ظاهری و تجهیزاتی به بازار ارائه می‌شود، به موتور هیبریدی مجهز بوده و در ۲ کد ایکس‌ال‌ای و ایکس‌اس‌ای قابلیت سفارش دارد. آوالون ۲۰۱۹ قرار است در کارخانه تویوتا در ایالت کنتاکی مونتاژ گردد در حالی که علاوه بر امکانات لوکس، تجهیزات ارتباطی و آپشن‌های ایمنی به رینگ و لاستیک ۱۷ تا ۱۹ اینچی، موتور ۶سیلندر قدرتمند و ۱۰ کیسه هوای ایمنی هم مجهز است. اینجا می‌توانید آلبوم تصاویر کاملی از تویوتا آوالون ۲۰۱۹ را ببینید.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت شرکت ایرسا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس