سورنتو محصول موفق کیا در بازار ایران از این پس به بهای ۳۰۳ میلیون تومان به فروش می‌رسد در حالی که نمونه ۲۰۱۸ آن بهایی ۳۲۴ میلیونی دارد. اوپتیما نیز با بهایی ۲۶۴ میلیونی از این به بعد به خریداران تحویل می‌گردد در حالی که پیکانتو ۲۰۱۶ هم بیش از ۹۹ میلیون تومان قیمت خواهد داشت.

    نمایندگی رسمی محصولات کیا در ایران، قیمت جدید محصولات خود را به همراه قیمت مدل‌های ۲۰۱۸ اعلام کرد.بر این مبنا شش محصول سورنتو، اوپتیما، اسپورتیج، سراتو، کارنز و پیکانتو از این پس با قیمتی جدید به دست مشتریان می‌رسند در حالی که نمونه‌های ۲۰۱۸ نیز قرار است با افزایش قیمت مواجه شوند. گفته می‌شود عامل اصلی رشد قیمت خودروهای وارداتی، افزایش شدید تعرفه و هزینه‌های واردات خودرو است که موجب شده از ابتدای خرداد تا انتهای آذرماه اتومبیل‌های خارجی بین ۱۵ تا ۲۰۰ درصد افزایش قیمت داشته باشند.

     اعلام قیمت جدید محصولات کیا در ایران

    سورنتو محصول موفق کیا  در بازار ایران از این پس به بهای ۳۰۳ میلیون تومان به فروش می‌رسد در حالی که نمونه ۲۰۱۸ آن بهایی ۳۲۴ میلیونی دارد. اوپتیما نیز با بهایی ۲۶۴ میلیونی از این به بعد به خریداران تحویل می‌گردد در حالی که پیکانتو ۲۰۱۶ هم بیش از ۹۹ میلیون تومان قیمت خواهد داشت. سراتو، کارنز و اسپورتیج نیز به ترتیب ۱۹۹، ۲۲۸و ۲۷۹میلیون تومان قیمت دارند.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت شرکت ایرسا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس