سرمربی تیم فوتبال العین امارات گفت: به بازیکنانم تبریک می گویم که در ورزشگاه آزادی یک امتیاز از استقلال گرفتند.

  به نقل از مهر، زوران مامیچ در نشست خبری پس از تساوی یک – یک استقلال تهران مقابل العین امارات در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی تهران گفت: به تیم و بازیکنانم تبریک می گویم که توانستند در ورزشگاه آزادی چنین نتیجه ای بگیرند.

  سرمربی تیم فوتبال العین امارات خاطرنشان کرد:  بازی ساده ای نبود. قبلا هم گفته بودم که کار سختی برابر استقلال داریم. 

  وی افزود: هنوز مشخص نیست چه تیم هایی صعود می کنند. ما چهار امتیاز داریم و باید سه امتیاز دیگر هم از دو بازی بگیریم. استقلال از حمایت همه جانبه هوادارانش بهره می‌برد.

  سرمربی العین امارات در ادامه در خصوص حملات همه جانبه این تیم در نیمه دوم تصریح کرد: ما مثل هر تیم دیگری استقلال را به خوبی آنالیز کرده بودیم. دوستانی در ایران داریم که به ما کمک کردند تا استقلال را بهتر بشناسیم.

  مامیچ در خصوص عملکرد داور بازی اظهار داشت: من در بازی قبلی در مورد داور نظر ندادم. در مورد این بازی هم نظر نمی دهم. بازی راحتی برای آنها نبود.

  سرمربی العین درباره جو ورزشگاه آزادی افزود: اتمسفر خیلی خوبی بود. من نمی دانم چرا برخی حرف‌هایی درباره این جو می زنند. بازی با حضور نود هزار نفر جذاب است. به بازیکنانم گفتم که از بازی لذت ببرند.

  وی در ادامه راجع به اینکه چه کسی از ایران  به او اطلاعات کافی را درباره استقلال داده است طفره رفت و گفت: لطفا سوال بعدی!

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت شرکت ایرسا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس