در طول این مسیر، پریوس توانست بدون کمترین مشکلی ۸۵۵۰ کیلومتر را طی کرده تا ضمن به جای گذاشتن یک رکورد ماندگار، توانمندی خود را برای حضور در مسیرهای سنگلاخی و بیابانی آفریقا و جاده‌های لیز و کوهستانی اروپا به خوبی نشان دهد.

    ایرسا| گرچه اولین جرقه‌های برگزاری مسابقات جهانی رالی در فاصله دو شهر پاریس در فرانسه تا داکار در سنگال را پژو۴۰۵ ارتقایافته‌ای زد که با عبور از صحرای لم یزرع آفریقا توانست رکوردی جدید از استقامت یک اتومبیل از خود در سال ۱۹۸۸ به جای بگذارد اما تویوتا اخیرا در اقدامی جالب توجه توانسته با یک خودروی پریوس هیبریدی همین مسیر را به راحتی طی کرده و توانسته بدون هرگونه ایرادی به خط پایان برسد.
    به گزارش ایرسا، در طی مسیر به غیر از یک دستگاه تویوتا لندکروزر ۲۰۱۸، هیچ خودرویی همراه تویوتا پریوس نبوده و کار مسیریابی هم از طریق سامانه مکان‌یاب جهانی خودرو صورت گرفته است. در طول این مسیر، پریوس توانست بدون کمترین مشکلی ۸۵۵۰ کیلومتر را طی کرده تا ضمن به جای گذاشتن یک رکورد ماندگار، توانمندی خود را برای حضور در مسیرهای سنگلاخی و بیابانی آفریقا و جاده‌های لیز و کوهستانی اروپا به خوبی نشان دهد. در آلبوم تصویری ایرسا می‌توانید ۱۷تصویر جذاب و متنوع از این ماجراجویی پاک و جالب را ببینید.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت شرکت ایرسا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس