ایرسا| بررسی عملکرد خودروسازان بزرگ جهان در بازار آمریکای شمالی نشان می‌دهد از بین ۶ خودروساز بزرگ این بازار یعنی تویوتا، نیسان، هوندا، جنرال موتورز، فورد و فیات کریسلر این تنها تویوتا است که در ۱۸ سال اخیر همواره بالاترین نرخ را در زمینه قوت تولید قطعات و ایجاد رابطه قدرمند با تامین‌کنندگان تجهیزات به خود اختصاص داده و وضعیت با ثباتی داشته است.

  راز پنهان موفقیت تویوتا در جهان
  به گزارش ایرسا، در عین حال این شرکت تنها برندی است که موفق شده امسال نمرات بالاتری به دست آورد و در زمینه تعمیق زنجیره تامین خود با رشد روبرو گردد. این موفقیت در حالی حاصل شده که نیسان، هوندا، جنرال موتورز، فورد و فیات کریسلر وضعیتی نزولی داشته و در مقایسه با وضعیت سال ۲۰۱۷ سقوط کرده‌اند.

  راز پنهان موفقیت تویوتا در جهان

  نمودار رابطه تولیدکننده- قطعه‌ساز/تامین‌کننده در صنعت خودروسازی که تویوتا در آن بالاترین امتیاز را دارد

  ارزیابی ارتباط بین تامین کنندگان قطعات و تجهیزات با خودروسازان که سالانه به صورت مستمر از ۴۹۶ فروشنده و ۶۸۴ تامین‌کننده درجه اول (Tier-1) به دست می‌آید به خوبی از وضعیت برجسته برند تویوتا در این زمینه خبر می‌دهد و سطح بالای صداقت، ارتباطات باز و اعتماد را در این شرکت نشان می‌دهد. تویوتا که توانسته با افزایش ۵ واحدی در نمره خود نسبت به سال ۲۰۱۷، به حد نصاب جدید ۳۳۳ برسد بهترین عملکرد خود را در سال ۲۰۱۸ در ۳سال اخیر از خود به جای گذاشته است. این در حالی است که امتیاز برندهای هوندا، جنرال موتورز، فورد، فیات کریسلر و نیسان در این بررسی به ترتیب معادل ۳۱۲، ۲۸۷، ۲۵۰، ۲۰۴ و ۱۸۲ بوده است که در مقایسه با امتیاز سال ۲۰۱۷ از وضعیتی کاملا نزولی حکایت دارد.

   

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت شرکت ایرسا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس