شاسی‌بلند ھايما اس۷ توربوشارژ ضمن برخورداري از زيبايي، ايمني و تجھیزات مناسب، داراي موتور پرقدرت مجھز به توربوشارژر بوده و مي‌تواند بعنوان محصولي متفاوت مورد توجه مشتريان قرار گیرد.

    طرح جدید فروش اقساطی شاسی‌بلند هایما S7 توربو اتوماتیک با تحویل فوری فردا ابلاغ می‌شود. ایران خودرو در نظر دارد دور جدید فروش خودروی هایما S7 را با قیمت جدید آغاز نماید. بعد از اعلام قیمت های جدید این خودرو، ایران خودرو در نظر دارد این شاسی‌بلند چینی را در ۶ رنگ مختلف به متقاضیان ارائه کند. قیمت جدید هایما اس۷ ۳۰۳/۱۰۴ میلیون تومان بوده که بایستی ابتدا ۵۵ میلیون تومان از آن را به حساب شرکت واریز نمود و باقی مبلغ را در ۲، ۳ و ۴ طی ۶ ماه به حساب شرکت واریز نمود.

    قیمت و طرح جدید فروش هایما اس7توربو

    موعد تحویل خودرو ۳۰ روزه بوده و متقاضیان بایستی طبق قراردادی که با شرکت به امضا می کنند در زمان معین چک‌های تحویل داده شده به شرکت را پاس کنند. براساس این گزارش زمان فعال سازي بخشنامه فروش اقساطی از طریق نمایندگی‌های مجاز، ساعت ۱۰ روز سه شنبه مورخ ۲۵ است. شاسی‌بلند ھايما اس۷ توربوشارژ ضمن برخورداري از زيبايي، ايمني و تجھیزات مناسب، داراي موتور پرقدرت مجھز به توربوشارژر بوده و مي‌تواند بعنوان محصولي متفاوت مورد توجه مشتريان قرار گیرد.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت شرکت ایرسا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس